Viešbučiai Vilniuje, Kambarių nuoma Vilniuje, Butai, Apartamentai Vilniuje

Šiandieną Vilnius yra vienas labiausiai lankomų Rytų Europos miestų, traukiantis dėmesį ne tik dėl savo architektūrinio savitumo, bet ir kultūrinių renginių, pramogų.

Besiruošiant keliauti didžiausią galvos skausmą kelia nakvynės paieška. Norisi ir pigiai gyventi, ir švariai, ir kad vieta būtų arčiau centro. Vilniuje yra daug įvairių įstaigų, kur gali apsistoti ne tik miesto svečiai, bet ir vietiniai gyventojai. Kiekvienas gali išsirinkti nakvynę pagal savo skonį ir galimybes. Keliaujantiems siūlomi ir prabangūs penkių žvaigždučių viešbučiai, ir jaukūs ekonominės klasės svečių namai, jaunimo nakvynės, bendrabučiai bei moteliai. Norintys ilgiau apsistoti Lietuvos sostinėje visada suras ilgalaikės nuomos pasiūlymų. Žmonės, kurie nusprendė pasilikti Vilniuje ilgesniam laikui, gali išsinuomoti butą, apartamentus arba kambarį.

Viešbutis „Vivulskio apartamentai“ siūlo nebrangią ilgalaikę ir trumpalaikę kambarių bei apartamentų nuomą. Svetingas ir draugiškas aptarnaujantis personalas padės Jums visada!

Erdvūs kambariai, patogus, šiuolaikiškas interjeras, puikus susisiekimas, idealus poilsis. Mūsų kompanijoje dirbantys kompetentingi darbuotojai padės jums išsirinkti norimus apartamentus pagal jūsų poreikius ir galimybes, pasitiks Jus oro uoste, traukinių, autobusų stotyje ar prie viešbučio, suteiks jums informaciją apie Vilnių. Jei keliaujate su mašina, pasiūlysime nemokamą privačią automobilių stovėjimo aikštelę mūsų kieme.

Išskirtinio dizaino kambariai ir erdvūs apartamentai gali priimti visus, norinčius patogiai ir nebrangiai apsistoti Vilniuje. Kiekviename kambaryje yra atskiras dušas, šaldytuvas, virdulys, nemokama kava, arbata bei internetas, o apartamentuose su virtuve dar ir reikalingiausia buitinė technika. „Vivulskio apartamentai“ gali priimti keliaujančius ir didelėmis kompanijomis. Kelių kambarių apartamentai su virtuve ir terasa arba balkonu bus itin patogus didelėms grupėms ar šeimoms su vaikais.

Keliaujat po Lietuvą, norit aplankyti žinomiausias Vilniaus vietas bei tuo pačiu sutaupyti laiką ir pinigus, maloniai kviečiame Jus į „Vivulskio apartamentus“. Šis viešbutis, esantis netoli nuo Vilniaus senamiesčio priims visus, kam reikalinga pigi kambarių ir apartamentų nuoma.

Pasirinkę mus, už nedidelę kainą, Jūs galėsite ne tik jaukiai pernakvoti, susipažinti ir pabendrauti su kitų kraštų žmonėmis, bet ir pėsčiomis per 10 minučių pasiekti Senamiesčio „širdį“ – Gedimino pilį, Katedrą, Vilniaus Universitetą, Aušros Vartus ir kitas įdomiausias Lietuvos sostinės Vilniaus vietas.

Mes žinome, ko reikia geram poilsiui, todėl siūlome apsistoti pas mus, saugioje ir ramioje vietoje pačiame Vilniaus centre ir Senamiestyje.

Mes Jūsų visuomet laukiame ir linkime malonaus poilsio!

We use cookies
Ši svetainė naudoja sausainiukus (angl. cookies) statistikos rinkimo tikslais. Ar sutinkate?