Renginiai Vilniuje

PRAMOGOS IR LAISVALAIKIS

Atsidžiaugusiems pasivaikščiojimais stulbinančiu Vilniaus senamiesčiu siūlome nukeliauti šiek tiek tolėliau nuo centro. Vilniaus miestas Jums siūlo įvairiausių pramogų, užtikrinančių Jūsų džiugią nuotaiką. Kiekvienas turi savo pamėgtus laisvalaikio leidimo būdus, todėl atvykę į Lietuvą nekeiskite savo įpročių, susiraskite Jūsų jau pamėgtas pramogų rūšis ir pasimėgaukite jomis! O kad Jums būtų lengviau, mes pateikiame geriausių pramogų Vilniuje nuorodas.

Mėgstate E K S T R E M A L I A S pramogas? Vilniaus miestas kaip tik Jums!

Pramoginiai skrydžiai – vieta kur kiekvienas padangių mėgėjas ras sau tinkančią priemonę pakilti į orą!

Jums siūlomas skrydis oro balionu, apžvalginis skrydis, akrobatinis skrydis, skrydis parasparniu ar skraidykle, skrydis sraigtasparniu, šuolis parašiutu. Taip pat galite išbandyti savo jėgas bei įgūdžius kaitais tiek ant žemės, tiek ant sniego žiemą!

Pramoginiai pasivažinėjimai su tikrais sportiniais kartingais!

Ši pramoga skirta visiems norintiems pajusti tikrą greitį ir bent trumpam įsijausti į lenktynininko patiriamus malonumus.

Išsiilgusiems ramybės bei harmonijos su gamta siūlome pasimėgauti Vilniuje išraizgytomis gražiausiomis upėmis!

Diena praleista PRAMOGŲ KOMPLEKSE tikrai neprailgs, o paliks neišdildomų įspūdžių!

Belmonto pramogų parkas, vieta kur galite pailsėti nuo miesto šurmulio ir praleisti dieną apsupti stulbinančio gamtos grožio. Čia veiklos Jums tikrai netrūks! Parke įrengta įvairiausių trasų pagal kiekvieno skonį, todėl Jums lieka tik atvykti ir išbandyti. O teikiantiems pirmenybę vandens malonumams siūlome apsilankyti Vichy vandens parke – tiek poilsiautojams, tiek mažiesiems lankytojams bei adrenalino mėgėjams skirta vieta visada maloniai nuteikia ir atpalaiduoja.

Mėgstantiems ramiai leisti laisvalaikį ir mėgautis TEATRO, BALETO, KINO AR MUZIKOS vakarais siūlome geriausių renginių vykstančių Vilniuje repertuarus. Planuokite ir nepraleiskite progos pažinti Lietuvos vertybes per jos kultūrą!

We use cookies
Ši svetainė naudoja sausainiukus (angl. cookies) statistikos rinkimo tikslais. Ar sutinkate?