Restoranai Vilniuje

Maisto gamyba ir valgymas, tai kultas, apeiga, ritualas, kuris lydi gražiausias gyvenimo akimirkas - malonų šeimos, artimųjų, draugų, mylimųjų buvimą kartu. Skanus maistas - tai mažas laimės pojūtis. Todėl, norime Jums pateikti idėjų, kur geriausia tai padaryti.

Visai šalia viešbučio "VIVULSKIO APARTAMENTAI" galite rasti šiuos restoranus:

Jeigu Jūs domina plati patiekalų įvairovė - apsilankykite restorane "Esse" , kuris įsikūręs pačiame miesto centre, Gedimino prospekte. Stilingas ir elegantiškas interjeras, pro panoraminius langus atsiveriantys vaizdai į pagrindinę Vilniaus arteriją  - Gedimino prospektą, puiki europietiška virtuvė ir nepriekaištingas aptarnavimas.

Ar Jūs mėgstate LIETUVIŠKĄ VIRTUVĘ? Jei taip, tuomet "Amatininkų užeiga", "Bernelių užeiga", "Aula", "Žemaičiai" kaip tik Jums! Šie restoranai nuo seno džiugina savo lankytojus tradiciniais lietuviškos virtuvės patiekalais bei gilia senove ir tautine dvasia alsuojančia aplinka. Tai lyg iššūkis šiuolaikiniam gyvenimui į užrarštį stumiančiam lietuvių liaudies tradicijas.

O gal Jūs esate neabejingas VOKIETIJOS/VOKIEČIŲ VIRTUVEI? Tuomet mes Jums būtinai rekomenduojame apsilankyti "Graf Zappelin" arba "Deutsches restauran" restoranuose. Šie restoranai Jus nustebins savo patiekalų asortimentu, iškeps Jums didžiulėje keptuvėje dešrelių, karkų, didkepsnių, paruoš užkandžių, palepins pilstomu alumi ar vokišku vynu.

Galbūt Jūs esate ištikimas ITALIŠKAI VIRTUVEI? Tada privalote apsilankyti "Da Antonia", "Sorrento" ir "Valentino" restoranuose. Šie restoranai palepins tradiciniais itališkais patiekalais bei puikiais itališkais vynais.

Ar Jūs neįsivaizduojate savo dienos be KINIEČIŲ VIRTUVĖS? Tuomet restoranai "Rytai" ir "Naujieji rytai" laukia kaip tik Jūsų. Šiuose restoranuose dominuoja ne tradiciniai, bet itin egzotiški patiekalai, kurie pastaruoju metu labai populiarūs madingiausiuose Kinijos restoranuose. Restoranuose sudarytos visos sąlygos maloniems prisilietimams prie kinų kultūros. Didžiausias dėmesys restoranuse yra skiriamas kokybei ir tobulėjimui. Čia kiekvienas, net ir labai išrankus svečias galės patenkinti savo poreikius. Nepriekaištingą ir subtilų interjerą, aukštą aptarnavimo kultūrą, platų egzotiškų patiekalų asortimentą visada rasite užsukę į šiuos restoranus.

Galbūt Jus žavi JAPONŲ VIRTUVĖ? Restoranai "Tokyo", "Osaka" ir "Sushi house" privers Jus pasijusti kaip Kinijoje. Rytietišku skoniu ir aplinka viliojantys restoranai. Šiuolaikiniam žmogui, kuris neabejingas sveikam, kokybiškam ir nekaloringam maistui šie restoranai tikrai turi ką pasiūlkyti. Japonų virtuvės meistrai ruošia labai sotų, maistingą, tačiau neapsunkinantį maistą, idealų veikliam ir nuolat skubančiam miestiečiui. Šie restoranai aktyviai ir energingai gyvenantiems žmonėms.

Niekada neragavote KORIEJIETIŠKŲ PATIEKALŲ? Būtinai užsukite į pirmąjį Lietuvoje koriejiečių restoraną "Sura". Tai vienintelis koriejiečių restoranas, kuris žavi ne tik gurmaniškais valgiais, bet ir ypatinga aplinka.

Jei mėgstate tradicinius Armėniškus patiekalus, puikius originalius vynus bei širdį apsaldančius desertus, tuomety Jums rekomenduojame užsukti į KAUKAZIETIŠKĄ RESTORANĄ "Achtamar".

Ar kada nors šėlote GRAIKIŠKO vakarėlio sūkurį, visiškai atsiduodami graikiško šokio bei muzikos ritmu? Jei ne, tuomet restorane "Spyros Metaxa" Jums suteikiama galimybė tai padaryti. Sakote, kad nemokate šokti? Ne bėda! Jums pageidaujant, būsite išmokyti begalės graikiško šokio vingrybių ir patirsite neišdildomų įspūdžių. O Jus makyk profesionalūs šokėjai - tikri graikai!

INDIŠKA KULINARIJA viena tobuliausių ir seniausių pasaulyjem kuri garsėja vegetariškais patiekalais ir ypatingai aštriu maistu. Indijos virtuvės paslaptis - subtilus įvairių padažų ir prieskonių derinimas.

Estę išsiilgęs ramybės? Restoranas "BARCELONA" įsikūręs netoli Vilniaus miesto centro, ties Konstitucijos prospektu, tačiau atokiau nuo gausaus automobilių srauto. Elegantiškame ir ramiame restorano interjere - Barselonos paveikslai, žadinantys prisiminimus apie Įspaniją. Kartu aplinka kupina aistros bei temperamento, kurį skleidžia dominuojanti raudona ispaniško interjero spalva.

Svečiai kviečiami pasivaišinti ARGENTINIETIŠKOS VIRTUVĖS patiekalais pagal tikrąsias šios šalies tradicijas. Restorano valgiaraštį sudarė specialiai į Lietuvą atvykęs virtuvės virtuozas argentinietis Maro Ricardo Avallove. Be šio virtuvės šefo žinios, restorane nevyksta jokių pakitimų ar permainų, todėl čia tvyro tikrasis argentinietiškas skonis ir kvapas! Virtuvės maistas gaminamas tik iš natūralių produktų, tai atsispindi ir restorano pavadinime "El Gaucho Sano", ispaniškai reiškiantį "sveikas piemuo".

MEKSIKIETIŠKAS MAISTAS nėra vien tik aštrus, patraukliai spalvingas, bet taip pat ir labai įvairus: dar Actekų laikais, imperatorius Moctezuma kiekvieno užkandžio metu turėjo 78 patiekalų. Ispanų atvykimas praplėtė šį kulinarinį gausumą dar labiau. Vietiniai ingridientais - kukurūzai, pomidorai, avokadai, raudonosios pupelės, čili - buvo papildyti produktais, atvežtų iš Europos. Tai ryžiai, svogūnai, česnakai, kiauliena ir kitokie prieskoniai bei Maurų kilmės aliejus. visa tai Jums siūlo "Tres Mexicanos" restoranas.

We use cookies
Ši svetainė naudoja sausainiukus (angl. cookies) statistikos rinkimo tikslais. Ar sutinkate?