Kavinės Vilniuje

Tarp daugybės po Vilniaus centą ir už jo ribų išsibarsčiusių kavinių tikrai atsiras tinkamų kiekvieno skoniui ir kiekvienai kišenei.

Kavinė alaus megėjams „Bambalynė“,įsikūrusi alaus rūsy kurioje tikrai rasite ir galėsite paragauti bei nusipirkti apie 80 rūšių įvairaus lietuviško alaus nuo „gyvo“, aludario ką tik iš alaus kego išpilstyto į dailius alaus butelaičius ar bambaliukus, iki jau žinomų ir spėtų pamėgti pasterizuotų tradicinių alaus. Prie alučio galėsite pasimėgauti gardžiais, sočiais užkandžiais, tiesiai iš ūkininko klėties. Kavinė „Būsi trečias“ siūlo europietiškos ir lietuviškos virtuvės derinį. Čia galima surasti ir lengvų užkandžių, ir rimtesnių patiekalų.

Visiems, kas neabejingi kavai ir kitiem gėrimams! Darbuotojai, už Kofeino baro, rūpinasi Jumis, bičiuliai. Seka oro prognozes ir štai, žino, kad vėl bus karšta – nori, kad neperkaistumėte šią vasarą, todėl paruošė priešnuodį tam sekinančiam +30 Celsijui. Tai – Frapinno, naujos, gaivinančios ir ilgai geriamos šaltos kavos su trintais ledukais. Rekomenduojame paragauti karštą vasaros dieną! Nepraeikite pro „Vero Cafe“! Čia taip pat pasirūpins Jumis, pasiūlys mėgstamos kavos puodelį!

Visus mėgstančius skaniai pavalgyti ir neabejingus jaukiai aplinkai, kviečia Gusto blyninė!

Siūlome Jums pasinerti į jaukią ir šiltą aplinką! Visa tai Jums siūlo „Mano guru“: sveikas ir šviežias maistas, daugiau nei 60 salotų rūšių, sočios sriubos ir skanūs desertai, specialus valgiaraštis pusryčiams, nuotaikingas meniu mažiausiems, aromatinga, įvairių rūšių arbata bei kava. Ir viskas – su meile...

Ištikimiems lietuviškai virtuvei siūlome nepraeiti pro „Čili kaimą“, „Laimos Smuklę“, „Katpedėlę“. Šios kavinės nustebins unikaliu ir autentišku interjeru, gardžiu maistu, plačiu lietuviškos virtuves patiekalu pasirinkimu.

Maloniai Jūsų laukia kavinė "Veranda". Puiki galimybė paragauti "grill" patiekalų, ramiai ir jaukiai pasėdėti lauko terasoje, kurią supa nuostabus sodelis. Tėveliai atėję su vaikučiais galės mėgautis ramybe, o tuo tarpu vaikai laiką leis vaikų žaidimo aikštelėje. Svečiai atėję ketvirtadieniais ir penktadieniais turės galimybe pasiklausyti gyvos muzikos skambančios lauko terasoje.

Picų gerbėjai galės pasilepinti užsukę į kavinę „Darts Pizza“.

Šeimos pramogų centras “Lakštingala” įsikūręs Vingio parke. Tai unikali vieta tuo, kad vidury didmiesčio nejučia persikeli į gamtą. Įsikūręs šalia atsinaujinusios dainų estrados, vidury žaliuojančio Vingio parko miško restoranas vilioja galimybe greitai pasprukti nuo miesto šurmulio. Kavinės patalpos erdvios, dideli vitrininiai langai atskleidžia aplink esančią žalumą.

Rekomenduojame pasilepinti pačių šeimininkų gaminamais šviežiais naminiais patiekalais. Valgiaraštyje sau tinkantį patiekalą ras ir vegetaras, ir šviežios kokybiškos mėsos mylėtojas. Firminis kavinųs patiekalas moliniame ąsotyje troškinta mėsa su svogūnais, grybais ir bulvėmis gaminamas ilgiau nei pusvalandį, tačiau raguvusieji tikina, kad jo laukti tiek tikrai verta.

„Café de Paris“ – pačiame senamiesčio centre įsispraudusi nedidelė, tačiau begalinės erdvės įvairiausiems renginiams ir instaliacijoms turinti kavinukė. Kiekvieną dieną tavo mėgstamiausi švieži, burnoje tirpstantys kepiniai. Nusitapyk asmeninį meniu. Susikurk savo asmeninį Café de Paris muzikos list‘ą ir mes jį pagrosime. Prisidėk prie Café de Paris interjero ar programos kūrimo.

We use cookies
Ši svetainė naudoja sausainiukus (angl. cookies) statistikos rinkimo tikslais. Ar sutinkate?